TehnikaGalerii
Miele pesumasinad

Miele pesumasinad

Miele on olnud pesuhoolduse pioneer viimased 115 aastat. Innovatsioonid nagu kärjestruktuuriga pesukaitsetrummel ja TwinDos kahefaasiline doseerimissüsteem on ainulaadsed ja Miele patenteeritud.

TwinDos on maailmas ainus omalaadne masinasse integreeritud doseerimissüsteem, mis kasutab mitmekomponentseid vedelpesuaineid. Miele UltraPhase1 on valku ja rasva lahustav, UltraPhase2 on pleegitav, ained doseeritakse õigel ajamomendil ja täpselt vajalikus koguses. Selline doseerimissüsteem annab lisaks täiuslikule pesutulemusele ja kasutusmugavusele veel kuni 30% pesukeemia säästu.

Loodus tänab kasutajat.

Pesumasinad

Pesumasinad

Tegelikult pole meil ju pesumasinat üldse vaja! Meil on vaja puhast pesu. Kuid et kõige kiirem, mugavam, turvalisem ja säästlikum viis seda saada on siiski pesumasin, peame valima endale rohkete võimaluste hulgast sobivaima. Millised programmid, kui kõrged tsentrifuugi pöördeid, millised mõõdud, millised lisafunktsioonid? Kõik need ja veel paljud teised küsimused tahavad vastuseid.

Üks on aga kindel - kvaliteedi osas ärge tehke kompromisse! Kui juba olete võtnud aega masina leidmiseks, siis valige selline, mis Teile kaua puhtast pesu garanteerib.

Külastage Tehnikagaleriid, me aitame Teil valida selle kõige õigema.