TehnikaGalerii
Miele tolmuimejad

Miele tolmuimejad

Miele ei anna tolmule mingit võimalust!

Nüüd kehtib ka tolmuimejatele energiamärgistusnõue. Tolmuimeja võib olla max 900 W ja klassifitseeritakse mitte ainult elektrikulu, vaid ka vaiba ja kõva pinna puhastamise võime ning tolmuemissioooni järgi. Miele järgib seda nõuet eesmärgiga - maksimaalne imamisvõimsus, minimaalne energiakulu.

Miele valikust leiate lahenduse igasse majapidamisse.
Tolmuimeja põhipaketti saate täiendada mitmete lisatarvikutega: naturaalsete harjastega parketihari, vaipadele mõeldud turbohari või elektrihari, pikk ja painduv vuugidüüs, universaalhari, radiaatoripuhastusotsik, madratsiotsik.

Palun tulge tutvuma Miele uute tolmuimejatega meie TehnikaGaleriisse.

Tolmuimejad

Tolmuimejad

Miele ei anna tolmule mingit võimalust!

Miele tolmuimejate lihtsaks iseloomustamiseks võib öelda: tubli töötegija, peab vastu kaua ja igasugustele kapriisidele! Selle parimaks tõestuseks on arvukad testivõidud

Miele valikust leiate lahenduse igasse majapidamisse. Tolmuimeja põhipaketti saate täiendada mitmete lisatarvikutega: naturaalsete harjastega parketihari, vaipadele mõeldud turbohari või elektrihari, pikk ja painduv vuugidüüs, universaalhari, radiaatoripuhastusotsik, madratsiotsik.

Palun tulge tutvuma Miele uute tolmuimejatega meie TehnikaGaleriisse.

CX1 tolmukotitta tolmuimejad

CX1 tolmukotitta tolmuimejad

Blizzard tolmukotita tolmuimeja. Mitte ühtegi kulutarvikut! Mitte kunagi!
Miele uudne Vortex tehnoloogia tekitab meeletu õhuvoolu – üle 100 km/h tuhiseb põrandal olev tolm tolmukasti, seejuures tekkiv tsentrifugaaljõud eraldab teralisema mustuse ja peentolmu. Jämedamad mustuseterad (nt liiv) jõuavad tolmukasti ja peentolm ladestub eraldi peenfiltril. Kolm filtratsiooniastet tagavad selle, et tolmuimejast väljuv õhk on puhtam kui õhk ruumis.

Koostöös erilise põrandadüüsiga, mis tõmbab ennast tihkelt vastu pinda, tagavad kotita tolmuimejad esmaklassilise puhastustulemuse.

Võttes arvesse kaasaegsete tekstiilide väärtuslikkust, pöörame üha enam tähelepanu nende säästlikule ja õrnale hooldamisele.