TehnikaGalerii
Õhupuhastid

Õhupuhastid

Ehkki õhupuhasti võib esmapilgul vähetähtis tunduda, sest ta ei tooda ju otseselt midagi, ütleb kaine mõistus, et puhas õhk on samuti väärtus. Õnneks kodumasinatootjad pakuvad väga palju erinevaid lahendusi, nii tehnilises mõttes kui ka disainilt, et ka kõige kõrgemad nõudmised saavad rahuldatud.

Valige ise: lakke või seina, disainkorpusesse või kappi.

Tundlikule ninale ja hellale kõrvale soovitame kõige tõhusamat ja vaiksemat lahendust - eksternse ehk eraldiseisva mootoriga õhupuhasteid, sest nii on mootor ja seega ka selle töötamisega kaasnev müra viidud ruumist välja kas maja katusele, välisseinale või pööningule.

Miele õhupuhastid

Miele õhupuhastid

Geenius peitub detailides! See väide kehtib just kõige enam Miele õhupuhastite kohta. Täpne metallitöö, käsitsi lihvitud pind, vajadusel eritööd - kui õhupuhasti paigaldatakse kõrgema laega ruumi, saab tellida täpselt vajaliku kõrgusega seadme.

Stiili andvateks elementideks on valguse, klaasi ja roostevaba terase harmoonia. Dimmer funktsiooniga kohtvalgusti tagab keedupinna optimaalse valgustuse ja loob ruumis mõnusa atmosfääri. Miele õhupuhastite eelised ulatavad aga kaugemale kui üksnes väline ilu, võimas kahepoolne mootor garanteerib kiire ja tõhusa õhuvahetuse ruumis, kuid mürasummutusmatid hoolitsevad siiski vaikse töötamise eest. Kõige efektiivsem on õhupuhasti kombinatsioon eksternse ehk eraldiseisva mootoriga. Nii on õhupuhasti veelgi võimsam - kuni 1.000 m³/h. Selle kombinatsiooni meeldiv "kõrvaltoime" on mootori müra ruumist väljaviimine, kuulda jääb ainult õhuvool.